Szanowni Klienci,

Przedstawiamy Wam sklep Crazyshapes.pl - wyposażenie dla Twojego Domu przez duże „D”.

Dlaczego powstał pomysł na stworzenie sklepu internetowego?

Zaczęło się od rozważań nad tym czym jest DOM - pojęcia dla wszystkich szalenie istotnego. Dom, to bez wątpienia miejsce dla całej rodziny, nie tylko dla modelu 2+1, ale i większej, wieloosobowej. Dom to miejsce, w którym spędzamy większość wolnego czasu. Dom, to miejsce do którego zawsze się wraca, po ciężkiej pracy, po zajęciach w szkole, po podróży. Jest to dla nas pewnego rodzaju azyl, najważniejsze miejsce, gdzie pragniemy czuć się dobrze, w pełni bezpieczni. Jednocześnie jest to przestrzeń, gdzie chcemy wykonywać wiele różnych czynności m.in. pracować, uczyć się, majsterkować, gotować, relaksować, bawić się, spędzać miło czas. Dlatego właśnie powstało Crazyshapes.pl - jedno miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do urządzenia wnętrza zgodnie z własnym Ja, z pasją, zacięciem, nieszablonowym pomysłem, tak aby każdy domownik miał swój własny kącik do zaspokajania swoich indywidualnych potrzeb.


Jakie produkty u nas znajdziesz?

Akcesoria kuchenne, zastawę stołową, przybory kuchenne, garnki, akcesoria łazienkowe, meble, dodatki, dekoracje i wiele, wiele innych. Wszystkie produkty o standardowych formach, a także te innowacyjne o niestandardowych,  lekko zwariowanych kształtach (Crazyshapes).

Coś dla dziecka? Tak, to też jest u nas! 

Nie tylko sztampowe zabawki: misie, samochodziki, klocki, ale także zabawki rozwijające, edukacyjne, pobudzające do przyswajania wiedzy. 

Co dalej, gdy proces urządzania przestrzeni zakończysz sukcesem?

Co kilka lat proces ten należy powtarzać. Znacznie częściej można pozwolić sobie na wprowadzanie drobnych zmian, nowych akcentów, aby wnętrze odświeżyć i dostosować do nowo powstałych potrzeb.

Wyposażenie domu - idealne nie tylko dla nas, ale i dla bliskich.

Podobno ideały nie istnieją, a może jednak? Każdy z nas potrzebuje domowych sprzętów, które czasami się zużywają, wychodzą z mody, lub zostają wyparte przez nowe, lepsze, dlatego nasza oferta sprawdzi się doskonale w roli prezentu, giftu dla osób bliskich niezależnie od okazji (a także bez niej).

Jeśli zastanawiacie się jaki jest cel istnienia sklepu Crazyshapes.pl, to spieszymy z odpowiedzią.

Cel jaki sobie postawiliśmy jest prosty, aby w przyjazny sposób pomóc stworzyć Wasze Doskonałe wnętrze. 

Zapraszamy do zakupów  :)

Zespół Crazyshapes.pl